Dažniausiai užduodami klausimai

Raskite atsakymą sau

Ar yra treniruotės vaikams?

Taip, planuojame dirbti ir su mažiausiųjų sporto entuziastų amžiaus grupe. Artimiausiu metu pateiksime išsamesnę informaciją apie treniruočių grafiką, grupių dydį ir kainodarą. Norėdami sužinoti informaciją pirmieji, prenumeruokite mūsų naujienas.

Noriu išmokti žaisti tenisą. Ar galiu pradėti pas jus?

Taip, mūsų centras priima tiek pradedančiuosius, tiek patyrusius teniso žaidėjus. Vykdomos asmeninės treniruotės su treneriu arba grupinės iki 4 asmenų. Pasirinkti, su kuo norite treniruotis, galite čia.

Noriu žaisti, bet neturiu raketės. Ar gausiu inventorių pas Jus?

Taip, pradedantiesiems sportininkams turime galimybę išnuomoti sporto inventorių. Teniso raketės nuomos kaina – 3.00 EUR. Sportuojant reguliariai rekomenduojame vis dėlto įsigyti jūsų poreikius ir asmeninę sporto techniką geriausiai tenkinančią raketę. Ją išsirinkti galėsite čia pat TENNIS SPACE įsikūrusioje sporto prekių parduotuvėje. Profesionalūs konsultantai padės atrasti geriausią variantą būtent jums.

Ar galiu dalyvauti jūsų organizuojamuose turnyruose?

Žinoma, turnyrus organizuojame būtent TENNIS SPACE nariams ir lankytojams. Kadangi juos vykdome dažnai ir skirtingo pobūdžio, visuomet prašome būsimų dalyvių įsivertinti žaidimo lygį ir savo patirtį renkantis konkretų turnyrą. Informaciją apie juos rasite čia. Taip pat visuomet galite pasitarti su mūsų treneriais norint apsispręsti.

Noriu surengti privatų teniso turnyrą. Ar tai įmanoma pas jus?

Žinoma, vertiname visas tenisą puoselėjančias iniciatyvas. Siekiant susiderinti lūkesčius ir norimą datą, susisiekite su mumis tel. +370 699 17111 ir mes padėsime atrasti geriausią sprendimą jūsų norimam turnyrui.

Kas yra HIIT treniruotės?

Aukšto intensyvumo intervalinėse treniruotėse taikant trumpo intervalo skirtingus intensyvius pratimus (bėgimas, atsispausdimai, atsilenkimai, šuoliukai ir kt.) su poilsio pertraukomis išgaunamas efektyviausias rezultatas stiprinantis kūną. Jos didina ištvermę ir pagerina bendras fizines galimybes. Treniruotės palaiko aukštą širdies ritmą, pagreitina medžiagų apykaitą ir padeda sudeginti daugiau riebalų per trumpesnį laiką. Tyrimais įrodyta, jog tokios trumpo intervalo treniruotės yra efektyvenės nei įprastos kardio ar funkcinės treniruotės. Galų gale, jose išties smagu gerai išsikrauti dirbant komandoje su kitais nariais.

Niekada nebandžiau HIIT. Ar man pavyks?

Naujos patirtys visuomet šiek tiek kelia nerimą, bet mes jums padėsite sėkmingai startuoti! Svarbiausia, jog nespaustumėte savęs ir laikytumėtės savo organizmo galimybių ir tempo. Treniruotės vyksta su profesionalių trenerių priežiūra. Taip pat rekomenduojame prieš pirmąją treniruotę atvykti 15 min. anksčiau, kad treneris spėtų papasakoti apie treniruotės principus jums asmeniškai. Žinoma, jei turite konkrečių sveikatos sutrikimų, pasitarkite su mūsų komanda ir asmeniniu gydytoju dėl treniruotės tinkamumo.

Ar galiu išbandyti treniruotę prieš apsisprendžiant?

Taip, pirmasis apsilankymas vienoje treniruotėje yra nemokamas. Dėl registracijos kreipkitės į administratorę.

Kokią aprangą turėti?

HIIT treniruotėms nėra specialių poreikių – rinkitės jums patogią sportinę aprangą. Jose taip pat reikia turėti patogius sportinius batelius. Renkantis dviračių treniruotes maksimaliam komfortui rekomenduotume dėvėti dviračių sportui pritaikytas tampres ar šortus.

Negalėsiu dalyvauti treniruotėje. Ar už ją teks mokėti?

Gyvenimas kupinas netikėtumų – jei nebegalite sudalyvauti, nemokamai treniruotę atšaukti galite likus 12 val. iki jos pradžios. Kiti atveju, apgailestaujame, tačiau bus įskaitytas apsilankymas. Susirgus ir negalint treniruotis ilgesnį laiką visuomet perspėkite mus ir jūsų narystę atnaujinsime, kai būsite pasiruošę ir jausitės gerai.

Vėluoju į treniruotę. Ar galėsiu vis dar joje dalyvauti?

Jei vėlavimas trumpas (5-10 min.) visuomet kviečiame prisijungti. Jei visgi matote, jog prarasite pusę treniruotės laiko – rūpindamiesi jūsų sveikata, rekomenduotume ją praleisti. Neatlikus apšilimo ar praleidus pusę pratimų nebegausite maksimalios treniruotės naudos bei didinsite traumų ar sveikatos sutrikimų riziką.

Šiuo metu laukiuosi. Ar galiu lankyti jūsų treniruotes?

Sveikiname! Šiuo metu neturime specialių užsiėmimų nėščiosioms, bet norint dalyvauti kitose mūsų treniruotėse visuomet būsimų mamų prašome atsakingai įsivertinti savijautą. Kiekvieno kūno galimybės skirtingos, tad jei prieš tai aktyviai sportavote, jaučiatės gerai ir esate apie tai pasitarusi su savo gydytoju – kviečiame jungtis. Būtinai apie tai pasakykite ir mūsų treneriams. Jie pasirūpins ir patars dėl tempo ir treniruočių krūvio būtent jums.

Atvyksiu dviračiu. Ar turėsiu kur jį palikti?

Džiaugiamės, jog mėgstate aktyvų gyvenimo būdą! Taip, prie centro įėjimo yra įrengti dviračių stovai. Dviračio saugumui užtikrinti prašome turėti savo asmeninę spyną jam prirakinti.

Ar galiu atvykti su vaiku?

Apgailestaujame, tačiau šiuo metu neturime specialios zonos, kur vaikai galėtų palaukti sportuojančių tėvų. Negalėsime užtikrinti jūsų mažamečio vaiko saugumo, todėl prašome į treniruotes atvykti tik sportuoti pasiruošusius asmenis.

Man nėra 18 metų. Ar galiu rinktis jūsų treniruotes?

Teniso užsiėmimai organizuojami ir vaikams iki 18 metų. Plačiau apie amžiaus grupes teiraukitės tel. +370 6XX XXXXX. RESHAPE GYM nepilnamečiai asmenys gali sportuoti tik su tėvų sutikimu ir pateikus gydytojo patvirtintą sveikatos pažymą.

Ką turiu pasiimti vykstant sportuoti?

Asmeninę sporto aprangą ir avalynę. Visu kitu – bus pasirūpinta. Persirengimo kabinose rasite rankšluosčius ir būtiniausius higienos reikmenis (šampūną, dušo gelį, plaukų džiovintuvą ir pan.). Taip pat treniruočių metu pateikiamas geriamasis vanduo, tik rekomenduojame turėti savo gertuvę.

Ar turite pirčių zoną centre?

Taip, tiek vyrų, tiek moterų persirengimo rūbinėse yra įrengti ne tik dušai, bet taip pat saunos, kuriose atsipalaiduoti galėsite po kiekvienos treniruotės.

Kokių papildomų paslaugų galiu rasti centre?

Čia norai lengvai įgyvendinami, o smulkūs nesklandumai – išsprendžiami. Centre veikia užkandžių ir gėrimų baras, sporto prekių zonoje galėsite įsigyti norimą aprangą, taip pat veikia kineziterapijos klinika (reikalinga išankstinė registracija).